Суд постановив, що син Азарова підкупом не займався

5 переглядів
П'ятниця, 7 вересня 2012, 20:46

Суд відмовився визнати роздачу кандидатом в депутати в одномандатному окрузі №47 Олексієм Азаровим ранців школярам порушенням законодавчих норм про агітацію.

Суддя Донецького окружного адмінсуду Ігор Тарасенко відхилив відповідний позов кандидата в депутати по округу 47 від партії "Рідна Вітчизна" Олега Котенка, повідомляють "Новости Донбасса".

У постанові говориться, що "право голосу на виборах депутатів мають громадяни, яким на день голосування виповнилося 18 років. Громадяни України, які мають право голосу, є виборцями".

На думку судді, першокласники не мають права голосу і не є виборцями.
Також суддя зазначив, що ніхто не зміг з'ясувати дату проведення акцій в школах.

"Тому суд виходить з того, що вказані дії носять тривалий характер", - сказав він.

Позивач просив "встановити факт надання підкупу під час виборчого процесу Азаровим у школах міста Слов'янськ, Святогірськ, Миколаївка, Олександрівського та Слов'янського районів Донецької області".

"В кінці серпня поточного року і на початку вересня 2012 року кандидатом... була проведена акція в школах в рамках якої були роздані подарунки з символікою "Наш регіон" Олексій Азаров", а саме ортопедичні ранці з вкладеним туди шкільним приладдям. Орієнтовна вартість цього пакета становила 150-200 гривень", - вказував Котенко.

"Кандидат в народні депутати Азаров Олексій Миколайович є лідером громадської групи "Наш Регіон", - наголошувалося в тексті позову.

Своє ставлення у запереченні до позову висловив сам Азаров.

"Стаття в газеті, на яку посилається позивач, є інформаційним матеріалом, який має інформаційний характер і містить власну позицію журналіста та цитати батьків дітей, стаття не містить ні моїх коментарів, ні інтерв'ю зі мною як з кандидатом, в якому я б безпосередньо підтримав позицію журналістів", - пише Азаров у своєму запереченні.

 

"У статті є посилання на громадську організацію "Наш регіон", яка в рамках своєї діяльності надала подарунки дітям, в статті навіть не вказано повну назву організації, яке містить моє прізвище з метою уникнення порушень чинного законодавства", - уточнив син прем'єра.

 

Він вважає, що в матеріалі газети відсутні докази того, що він має відношення до подарунків, які надала громадська організація. Подарунки не містять його зображень або посилань на нього, як на кандидата.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua