На Паралімпіаді Україна посіла четверту сходинку

Неділя, 9 вересня 2012, 20:24

У Лондоні завершилися Паралімпійські Ігри-2012.

Збірна України завоювала всього 84 нагороди, з яких 32 золоті, 24 срібні і 28 бронзових, посівши у медальному заліку четверте місце.

Останньою нагородою нашої збірної стало срібло у чоловічому футбольному турнірі.

На першій сходинці команда Китаю (95, 71, 65), на другій - Росія (36, 38, 28), третє місце у британців (34, 43, 43).

На п’ятому місці австралійці, у них 32 золота, 23 срібла та 30 бронз.

У 2008 році у Пекіні Україна також посіла четверте місце, але з меншою кількістю медалей: тоді спортсмени виграли 24 золота.

Виступ української команди в Лондоні є найкращим для команди в історії Паралімпійських ігор відтоді, як вона почала брати в них участь у 1996 році.

Президент Паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич сказав ВВС Україна, що задоволений таким результатом.

"Рекорд Пекіна побито. Результативно ми виступили краще. Динаміка є, і ми сьогодні залишаємось лідерами світового паралімпійського спорту", - заявив він.

"Всі відмічають, що в України не один чи два профільні види спорту, хоча й у легкій атлетиці та плаванні ми й здобули найбільше медалей, але ми також веземо золото у велосипедному спорті, дзюдо, навіть у стрільбі, де в нас ніколи не було золота", - додав Сушкевич.