Ефективність від камер на виборах не виправдовує витрат - Магера

Понеділок, 1 жовтня 2012, 14:26

Заступник голови Центрвиборчкому Андрій Магера вважає, що ефективність від відеокамер на виборчих дільницях не виправдовує коштів, витрачених на них із бюджету.

Про це він сказав у інтерв’ю виданню "Український тиждень".

"Ще до прийняття цього закону я критично виступав проти ідеї впровадження камер, зокрема з точки зору додаткового навантаження на бюджет", - сказав Магера.

"У свій час ЦВК просила 1,2 млрд. грн. на проведення виборів, нам виділили 800 млн., потім довго не віддавали решту. Але при цьому в країні раптово з’являється мільярд на встановлення камер", - обурився він.

Магера додав, що не може гарантувати, що відеокамери будуть працювати на всіх дільницях: "Чи будуть на всіх дільницях камери працювати в онлайн-режимі, я не можу гарантувати: адже є і гірські населені пункти, де навіть радіо може не ловити…".

"Загалом ця ідея походила не від ЦВК, а від політиків, з нами ніхто не радився, але ми будемо виконувати закон. Хоча я вважаю, що ефективність від таких камер не виправдовує бюджетних витрат на них", - заявив він.

Як відомо, на виборчих дільницях під час виборів до Верховної Ради 28 жовтня будуть задіяні відеокамери. Однак у режимі прямої трансляції вони працюватимуть лише під час самого голосування, а не підрахунку голосів.powered by lun.ua