Син Азарова попіарився на презентації тролейбусів

П'ятниця, 5 жовтня 2012, 12:20

Син прем'єр-міністра, кандидат у депутати Олексій Азаров попіарився на презентації тролейбусів, які були передані місту Слов'янську Донецькою міськрадою.

Як повідомляє телеканал "С-ПЛЮС", за даними на 4 жовтня на маршрути вийшли два нові тролейбуси.

Першими новий транспорт випробували мер Слов'янська Неллі Штепа і представники громадської ініціативи Олексія Азарова "Наш регіон", у тому числі й сам син прем'єра. 

"У мене дуже хороші враження. Він не їде, а пливе так м’якенько. Я сподіваюся, що всім сподобалося", - заявив він.

"Я вважаю, що тролейбуси – це дуже важлива складова для міста-курорту, тому що один тролейбус впорається з навантаженням, із яким готові справляються декілька "ГАЗелей", - зазначив Олексій Азаров. 

Раніше Донецька міськрада передала Слов'янську п'ять тролейбусів марки "ЛАЗ", закуплених містом у рамках програми підготовки до Євро-2012.

Слов'янський сайт "Славінфо" повідомляв, що тролейбуси нібито передані "безоплатно й у постійне користування".

Але Донецький міський голова Олександр Лук'янченко стверджує, що компенсація Донецьку за передані Слов'янську п’ять нових тролейбусів буде передбачена при формуванні місцевого бюджету Слов'янська на 2013 рік, зазначає "ОстроВ". 

Слов'янськ входить у виборчий округ, у якому балотується Олексій Азаров.

З висуванням Азарова-молодшого в народні депутати на його округ із бюджету було виділено 69 мільйонів гривень.powered by lun.ua