Міністр: "Стрілок" з Каравану був готовий вбивати

Вівторок, 9 жовтня 2012, 14:22

Чоловік, який розстріляв чотирьох охоронців "Каравану", швидше за все психологічно був готовий до вбивства.

Про це в інтерв'ю ТСН заявив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

"Ви бачите, що моральний і психологічний стан цієї людини був такий, що людина готова була розпочати постріли", - сказав він.

"Наприклад, якщо її затримали б за те, що він просто зберігав вогнепальну зброю. За це так, дійсно, це злочин, це заборонено законом - але ж відповідальність не така. А людина морально була готова скоїти це", - сказав Захарченко.

 

За його словами, спеціалісти МВС наразі досліджують, що могло спричинити такий психологічний стан у вбивці, щоб "він розпочав полювати".

Також Захарченко зазначив, що під час проведення слідчих дій з'ясувалося – у чоловіка було обладнання для виготовлення патронів.

"Я вже казав про те, що на його пістолеті був спеціальний прилад для уловлювання гільз після відстрілу. Відповідно також людина готувалась, щоб на місці якомога менше залишити після себе слідів зі скоєного злочину", - додав міністр.

 

На питання, чи був вилучений під час обшуку у помешканнях підозрюваного Ярослава Мазурка пістолет, з якого вбили охоронців, Захарченко відповів що є таємниця слідства.

Однак він запевнив, що МВС не приховує від ЗМІ ніякої інформації. 

Захарченко також зазначив, що на місці вбивці він би вже звернувся до міліції.

"Людина, яка скоїла той злочин, я б на її місці звернувся до правоохоронців і здався б", - сказав Захарченко, коментуючи припущення щодо можливого самогубства загнаного у глухий кут підозрюваного Ярослава Мазурка.

Міністр зазначив, що він як християнин вважає, що вбивця взяв дуже вже великий гріх на душу і не треба ще більше щось робити.

"Суїцид, за нашими християнськими звичаями, це дуже величезний гріх. І тому я вважаю, що йому краще прийти і здатися", - наголосив Захарченко.powered by lun.ua