Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

МВС заявляє, що "Беркут" законно забрав бюлетені в 132 окрузі

П'ятниця, 2 листопада 2012, 18:49

МВС вважає відповідним законодавству вилучення співробітниками "Беркуту" протоколів дільничних комісій із приміщення окружної виборчої комісії №132 .

Про це повідомили Українським новинам у прес-службі МВС.

"Співробітники спец підрозділу "Беркут" на виконання рішення суду забезпечили правопорядок і припинення правопорушень при вивозі в м. Миколаїв протоколів з результатами голосування", - сказано в ньому.

У повідомленні підкреслюється, що співробітники міліції вилучили протоколи з мокрими печатками відповідно до рішення Миколаївського окружного адміністративного суду.

Як повідомлялася, раніше Об'єднана опозиція заявила про те, що в ніч на п'ятницю співробітники Державної виконавчої служби в супроводі "Беркута" за рішенням суду винесли з окружкому №132 всі оригінали протоколів дільничних комісій.

"Беркут" завантажив коробки з протоколами в автобус, але люди, що чергували під окружкомом, не дали йому виїхати, оточивши його і згодом перепинивши йому дорогу 5 Камазами.

При цьому співробітники "Беркута" нібито знищували протоколи в автобусі.

О 11:30 2 листопада активісти на чолі з депутатом Верховної Ради Геннадієм Москалем винесли сумку з протоколами з автобуса "Беркута" і занесли її назад у приміщення окружкому.

30 жовтня на сайте ЦВК за результатами обробки 100% протоколів значилася інформація про перемогу в окрузі №132 кандидата від "Батьківщини" Аркадія Корнацького, однак увечері ці дані змінилися на перемогу Віталія Травянка.

За заявою депутата Ради Анатолія Гриценка, за результатами відкритого публічного підрахунку голосів відповідно до протоколів із усіх 186 виборчих дільниць округу №132, що був проведений у присутності журналістів і громадськості 2 листопада в Миколаєві, на виборах в окрузі переміг Корнацький.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: