Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Порошенко повернув на свої цукерки українську мову

Неділя, 25 листопада 2012, 20:36

Товари компанії Roshen, які реалізуються на українському ринку, знову будуть випускатися з україномовними обгортками.

Як повідомив засновник компанії Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook, таке рішення за його ініціативою прийняла Рада директорів Roshen.

"В мене є правило – не втручатися у діяльність компаній, акціонером яких я є. Це стосується і "Кореспонденту", і 5 каналу, і Roshen", - написав Порошенко.

За його словами, сьогодні Roshen - це не просто бізнес, це один з брендів України в світі. Також він зазначив, що питання, які стосуються мови, суверенітету і територіальної цілісності - це державні питання.

"Тому я ініціював обговорення цієї теми на Раді директорів корпорації Roshen, в результаті якого мої аргументи були сприйняті: українські товари на українському ринку мають бути українською мовою", - написав Порошенко.

"Це так само важливо, як й те, що в Україні має бути єдина державна мова – українська. Це моя позиція: вона була, є і буде незмінною", - додав він.

Як повідомлялося, раніше президент Roshen В'ячеслав Москалевський повідомив, що корпорація замінила україномовні написи на цукерках російськомовними з метою економії.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: