Канадські спостерігачі сумніваються в результатах по деяких округах

6 переглядів
8
Субота, 3 листопада 2012, 16:43

Місія спостерігачів Канади відзначає серйозні порушення під час підрахунку голосів за мажоритарною складовою, що ставить під сумнів достовірність результатів виборів у низці округів.

"Процес підрахунку голосів затьмарений серйозними порушеннями, що призводить до появи сумнівів щодо чесності результатів у декількох округах", - йдеться в прес-релізі місії Канади, поширеному в суботу, передає Інтерфакс-Україна.

Так, спостерігачі відзначають, що в багатьох окружних виборчих комісіях встановлення підсумків голосування триває надзвичайно довго. У декількох окружкомах станом на п'ятницю підрахунок голосів не завершився.

У місії також говорять про приклади, коли процес підрахунку голосів можна охарактеризувати як "непрозорий, хаотичний і затьмарений порушеннями", зокрема, спостерігачі вказують на випадки, коли протоколи дільничних виборчих комісій "підправляли" просто в окружкомі без обов'язково необхідного в таких випадках схвалення поправок кворумом членів відповідних комісій, і не рушали назад до дільничної комісії.

Були також випадки появи незаповнених форм протоколів з підписами членів комісії. Насторожує і висока кількість протоколів, які були відправлені для виправлення в дільничну комісію.

"Є серйозні проблеми з маніпуляцією електронними даними про хід голосування в значній кількості округів, що відображалося на веб-сайті ЦВК. Спостерігалися випадки зміни результатів після того, як в окружком вже було подано 100% протоколів результатів з дільниць, де проходило голосування, а також випадки аномальних результатів по ДВК. ​​ЦВК визнала, що їй передавали сфальсифіковані електронні дані про хід голосування", - наголошується в прес-релізі.

Спостерігачі Mission Canada помітили випадки тиску та залякування членів дільничних та окружних комісій. "Цей факт у поєднанні з умисними затримками всього процесу підрахунку голосів свідчить про спроби маніпуляції результатів, особливо там, де невеликий розрив голосів, зокрема в округах міста Києва та Київської області", - підкреслюють в місії.

"Особливо напружена і тривожна ситуація складається в Миколаївській області, в окружкомі № 132, де спеціальні міліцейські підрозділи вилучили виборчі матеріали з окружкому", - додали в місії Канади.

Mission Canada проходить за фінансової підтримки канадського уряду через Канадське агентство міжнародного розвитку та Міністерство зовнішніх справ і міжнародної торгівлі. Виконавець проекту - неурядова організація CANADEM.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 212.113.33.---Golden Lion..
Влада зрозуміла, що недобрала стовідсоткових 226 голосів, і дала команду відібрати 15 округів у опозиції, зокрема 11, 14, 21, 71, 90, 94, 99, 130, 132, 194, 197, 211, 214, 216, 223. Ці округи вони відберуть у опозиції через судові рішення. І тоді в них буде 235-240 голосів, і це без комуністів.
IP: 212.113.33.---Valentins..
ИДИОТЫ!!!! Вместо того, чтоб признать выборы недействительными, воны "сумниваються"! Тьфу, бл*ть, западные соплежуи-импотенты.
IP: 212.113.33.---sure_we_can..
Наразі,під час виборів режим є найбільш вразливим та слабким.Наразі на передовій "члєни окружкомів",а хам знаходиться в ступорі.Тому його потрібно валити вже.Потім будуть репресії. РЕВОЛЮЦІЯ!
IP: 212.113.33.---Ostap Pidoprygora..
sure_we_can: Наразі,під час виборів режим є найбільш вразливим та слабким.Наразі на передовій "члєни окружкомів",а хам знаходиться в ступорі.Тому його потрібно валити вже.Потім будуть репресії. РЕВОЛЮЦІЯ!
Підтримую: кувати залізо потрібно гарячим. РЕВОЛЮЦІЯ!
IP: 193.178.147.---svatok1..
Golden Lion: Влада зрозуміла, що недобрала стовідсоткових 226 голосів, і дала команду відібрати 15 округів у опозиції, зокрема 11, 14, 21, 71, 90, 94, 99, 130, 132, 194, 197, 211, 214, 216, 223. Ці округи вони відберуть у опозиції через судові рішення. І тоді в них буде 235-240 голосів, і це без комуністів.
Вони спробують, але бити треба кожного поодинці. Тобто попередити персонально кожного махінатора... Слабкі ланки завжди є.
Усі коментарі