Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ОПОЗИЦІЯ ЩЕ ПОДУМАЄ, ЧИ ОБНУЛЯТИ СПИСКИ

Понеділок, 5 листопада 2012, 12:49

Остаточне рішення щодо ймовірного обнуління опозиційних списків буде ухвалено після офіційного оголошення результатів виборів.

Про це на брифінгу після погоджувальної ради 5 листопада сказав лідер фракції БЮТ Андрій Кожемякін, повідомляє кореспондент "Української правди".

"Як тільки буде остаточне рішення ЦВК, тоді об’єднана опозиція разом зі своїми партнерами сяде і прийме рішення остаточно", - сказав він.

Кожемякін наголосив, що до 12 листопада в опозиції ще є "шанс повернути перемогу в її мажоритарників".

Він також додав, що переговори між "Батьківщиною", "Свободою" та "УДАРом" щодо обнуління списків тривають.

У свою чергу лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов висловив думку, що опозиціонери "скоріше займаються самопіаром".

"Обнуляти списки до того, як ти став народним депутатом – це взагалі дурна ідея, і нашим колегам треба порадитися з юристами. Якщо ж вони стануть депутатами, а потім напишуть заяви, то треба буде дивитися по ситуації. Якщо залишиться дві третини людей в парламенті, то питань взагалі ніяких нема", - сказав він.

"А крім того, я сумніваюся, що представники мажоритарних округів, які витратили значні кошти на проведення кампанії, погодяться з цим", - додав регіонал.

Єфремов також висловив думку, що ті, хто пропонують проводити повторні вибори, "мабуть, занадто багаті".

Як відомо, раніше Об'єднана опозиція заявила, що може скликати терміновий з’їзд, на якому обнулити і партійний список, і список мажоритарників.

Після цього "Свобода" та "УДАР" заявили, що також готові скласти мандати. 

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: