Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Російський опозиціонер Развозжаєв відмовився в суді від явки з повинною

Середа, 7 листопада 2012, 10:23

Обвинувачений в підготовці до організації масових заворушень опозиціонер Леонід Развозжаев попросив Московський міськсуд не враховувати при рішенні по скарзі на свій арешт явку з повинною.

Про це він сказав під час засідання суду, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Я заявляю категоричну відмову від явки з повинною", - сказав він.

Зі свого боку захист опозиціонера попросив долучити до справи низку документів, що підтверджують, що в Україні опозиціонер намагався просити в УВКБ ООН присвоїти йому статус біженця, і поручительство за Развозжаєва від депутата Держдуми Іллі Пономарьова.

Кримінальну справу стосовно координатора "Лівого фронту" Сергія Удальцова, його помічника Костянтина Лебедєва, а також помічника депутата Держдуми Іллі Пономарьова, активіста "Лівого фронту" Развозжаева було порушено 17 жовтня по ст.30 і 212 КК РФ (приготування до організації масових заворушень).

Приводом послужили результати перевірки відомостей, викладених у фільмі "Анатомія протесту-2", показаному на НТВ 5 жовтня.

У квартирах опозиціонерів пройшли обшуки, після чого Удальцов і Лебедев були допитані в якості підозрюваних. Першого відпустили під підписку про невиїзд, а другого затримали і пізніше арештували до 16 грудня, йому пред'явили звинувачення. Развозжаева слідчим знайти не вдалося і його оголосили у федеральний розшук.

22 жовтня стало відомо про затримання Развозжаева. При цьому, за даними СКР, .Развозжаєв з'явився з повинною. Тим часом сам активіст заявив правозахисникам, що невідомі люди схопили його в Києві, де він намагався отримати політичний притулок, застосували тортури для схиляння до дачі свідчень і доставили в Москву. Басманний суд Москви заарештував опозиціонера.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: