У "регіоналів" Колесніченка і Лебедєва - схожі програми

13 переглядів
Середа, 7 листопада 2012, 16:10

Виборчі програми кандидатів у депутати від Партії регіонів по Севастополю Вадима Колесніченка та Павла Лебедєва в основі своїй подібні.

Їхні програми, опубліковані на сайті ЦВК, не ідентичні, але збігаються в низці тез.

Так, і Колесніченко, який переміг у 225 окрузі, і Лебедєв, який переміг у 224 окрузі, обіцяють спиратися у своїй діяльності на "постійний і змістовний діалог з виборцями".

Також обидва "регіонали" наголошують, що вони належать до команди президента й мають підтримку провладної Партії регіонів, її представників у владі.

У програмах обох кандидатів містяться слова, що предметом їхньої "першочергової уваги" стане, зокрема: "Вирішення проблем зайнятості жителів міста, забезпечення безперебійної та соціально прийнятної системи охорони здоров’я городян…, пильна увага до ціноутворення на продукти та товари, на комунальні тарифи…".

І Колесніченко, і Лебедєв наголошують на тому, що "Севастополь – сучасне місто з великою історією".

В обох програмах також виборцям обіцяна "допомога ветеранам і пенсіонерам", турбота про розвиток "молодіжного руху і соціального підприємництва".

Також і Колесніченко, і Лебедєв заявляють про свою "спільну з державою відповідальність за вирішення проблем" Севастополя.

Обидва регіонали називають головним об'єктом своєї уваги свій округ і "конкретну людину з її потребами і проблемами".

Свій обов’язок чи місію і Колесніченко, і Лебедєв вбачають, зокрема, у тому, щоб забезпечити для свої виборців "дотримання закону", ефективність державних структур, "відповідальну поведінку чиновників" та "соціальну орієнтованість бізнесу".

Однак є у їхніх програмах і відмінності, хоча структура документів одна.

Так, зокрема, Лебедєв, який є президентом Фонду соціально-економічного розвитку Севастополя, називає серед своїх завдань: оснащення медичних установ устаткуванням і медикаментами, допомогу вихованцям дитячих будинків й інтернатів; стипендії для школярів і студентів тощо.

А Колесніченко, який був співавтором "мовного закону", обіцяє, серед іншого, зосередитися на "взаємодії iз Російською Федерацією, зміцненні дружніх зв'язків між флотами" і "широкому використанні російської мови як рідної мови для севастопольців та жителів України".

Програми інших "регіоналів", які висувалися в депутати, наприклад, у Криму, відрізняються значно більше, ніж дві наведені тут.

 
 
 
 

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua