Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Житомирським агітаторам за ПР не заплатили грошей за роботу

Середа, 7 листопада 2012, 15:33

Близько 20 людей в середу вимагали біля офісу виборчого штабу Партії регіонів виплати заробітної плати за 2 місяці роботи на партію під час виборів.

Про це пишуть "Українські новини".

За словами мітингувальників, кілька сотень агітаторів, співробітників штабу, членів виборчих комісій досі не отримали гроші за роботу на ПР під час передвиборної кампанії.


"Ми отримали тільки аванс за вересень в кінці жовтня. Кожному винні, десь, по 2 тис. гривень. Всі ми перед тим, як приступити до роботи, підписували договори, тому ми законно вимагаємо своїх грошей", - заявили мітингуючі.

За словами одного з агітаторів, людям обіцяли платити по 100 гривень в день за роботу членами виборчих комісій, але потім сума зменшилася до 60 гривень.

"Спочатку нам пообіцяли 70 гривень за 6 годин роботи, пізніше сказали, що будуть платити по 60 гривень. У жовтні нас попросили працювати цілий день і пообіцяли платити по 100 гривень, але нараховували все одно по 60, а зараз ми взагалі не можемо домогтися грошей ", - сказав агітатор.

Під час мітингу з людьми спілкувався керівник міського виборчого штабу ПР Василь Кучик, який заявив, що гроші вже прибули до Житомира і сьогодні почнуться виплати.

"Гроші вже є. Сьогодні, завтра і до кінця тижня ми постараємося всім виплатити гроші", - сказав Кучик.

 

Агітатори зазначили, що не вірять в обіцянки Кучика, оскільки чують їх місяць.

За їх словами, якщо грошей як і раніше не заплатять, то вони мають намір їхати до Адміністрації президента і передати письмове звернення Віктору Януковичу.

Фото Житомир.info

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: