Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Азаров: Ніяких перевиборів не буде

П'ятниця, 9 листопада 2012, 16:03

Прем'єр Микола Азаров упевнений, що перевиборів в Україні не буде.

Про це він написав у Facebook, відповідаючи на запитання одного з користувачів.

"Зрозуміло, ніяких перевиборів не буде", - відповів він.

 

Азаров також написав, що "опозиція свідомо готувала всі ці провокації".

"Дуже прикро, що іноді люди піддавалися на такі провокації і брали участь на виборчих дільницях у цих подіях, а по суті, заважали роботі дільничних виборчих комісій. Якби цього не було, то підсумки можна було б підвести значно швидше", - зазначив він.

Водночас пізніше прес-служба уряду поширила коментар Азарова, в якому сказано, що "уряд серйозно стурбований ситуацією, яка склалася із підрахунком голосів на виборах до Верховної Ради у деяких одномандатних виборчих округах".

Азаров просить ЦВК "забезпечити завершення підрахунку голосів у передбачені законодавством строки та вжити для цього всіх необхідних заходів".

Він також доручив правоохоронним органам "розібратися зі всіма фактами порушень, які мали місце, дати їм правову оцінку та вжити необхідних заходів правового реагування".

"Безумовно, за підсумками виборів ми врахуємо всі зауваження міжнародних спостерігачів, щоб зробити виборче законодавство більш досконалим і таким, що повністю відповідає європейським нормам та вимогам.

Вважаю, що необхідно повернутися до розробки Виборчого кодексу, який дасть змогу ефективно удосконалити виборче законодавство", - сказано у коментарі.

Крім того, Азаров доручив Міністерству юстиції після офіційного оголошення результатів виборів "ініціювати проведення круглого столу із залученням політичних партій, громадських організацій, експертів для аналізу недоліків, виявлених під час проведення виборчої кампанії 2012 року, та внесення пропозицій щодо вдосконалення виборчого законодавства".

Це вже третій коментар Азарова протягом п’ятниці. Усі три позиції суттєво відрізняються одна від одної. Зокрема, у попередній заяві прем’єр  закликав керівників партій, які представлені у Верховній Раді, приступити до переговорів щодо формування "великої коаліції".

Як відомо, президент Віктор Янукович заявив, що в проблемних округах будуть проведені перевибори.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: