"Свобода" проведе з'їзд для переобрання керівництва

Четвер, 6 грудня 2012, 20:12

Партія "Свобода" організує закритий з'їзд для підбиття підсумків виборів, аналізу передвиборчої кампанії та переобрання керівництва партії.

Про це повідомив заступник глави ВО "Свобода" Андрій Мохник, передають "Коментарі".

"З'їзд буде закритим, відбудеться в Будинку кіно в Києві, після нього проведуть брифінг для преси. Засідання присвятимо результатами виборчої кампанії в звітно-виборній формі...", - зазначив він.

"Два роки минуло з моменту обрання керівних органів ВО, тому згідно зі статутом, відбудеться засідання. Буде обрано нове керівництво", - повідомив політик.

Разом з тим Мохник уточнив, що "виключення з партійних лав - це нормальна політична робота".

"Партія - справа добровільна, коли вступають в партію - беруть на себе певні зобов'язання, якщо їх погано виконують - є певні стягнення, якщо добре - заохочення", - додав він.

При цьому Мохник підкреслив, що в "Свободі" немає ніяких сумнівів, що всі кандидати - "свободівці", які перемогли на парламентських виборах, напишуть заяви на вступ до парламентської фракції.

"У "Свободи" проблем, пов'язаних з тим, що хтось не напише заяви на вступ у фракцію, не буде", - підкреслив заступник глави партії.powered by lun.ua