ЦВК не мала підстав не визнати Табалових - Магера

4 перегляди
Четвер, 17 січня 2013, 21:04

У Центрвиборчкому не було підстав не видавати депутатські посвідчення Андрію і Олександру Табаловим, які зі скандалом не ввійшли до фракції "Батьківщини".

Про це повідомив заступник глави Центральної виборчої комісії Андрій Магера в ефірі 5 каналу, відповідаючи на питання, наскільки легітимним є присутність Табалових у сесійному залі.

"Центральна виборча комісія - це не той орган, який здійснює контроль за складенням присяги народними депутатами України", - відзначив він.

"І в цьому зв’язку ми змушені орієнтуватись на ту офіційну інформацію, яка надходить із надр Верховної Ради, з апарату. Свого часу ми здійснили запит в апарат Верховної Ради виходячи з тої ситуації яка в нас була, а саме неоднозначність: давали депутати Табалови присягу чи ні", - розповів чиновник.

"Отримали відповідь. До цієї відповіді були докладені усі, без винятку, копії присяг усіх 445 депутатів. Ми побачили підписи і одного, і іншого. Підстав не видавати посвідчення народного депутата у ЦВК не було. Тому ці особи набули повноважень, і є народними депутатами України", - підсумував Магера.

Як відомо, Табалова, які були обрані до парламенту за списком "Батькивщіни", відмовилися увійти до фракції ще до підсумків виборів.

Опозиція являє, що Таталових не можна вважати депутатами, так як вони не були в залі під час прийняття депутатами присяги.

Журналісти бачили Табалова під час присяги в правому кутку, де знаходиться фракція Партії регіонів.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua