Зірка Playboy заявляє, що з Лаври нікуди й не йшла

Четвер, 14 лютого 2013, 19:19

Колишня "Міс Україна" і модель Влада Прокаєва готова працювати у Києво-Печерському заповіднику задарма.

Про це вона заявила в інтерв'ю ТСН.

Модель зізналася, що наразі вона - позаштатна радниця гендиректора, і не має навіть власного кабінету, але веде одночасно вісім проектів.

Перший - "Лавра музична", вона має презентувати у квітні, слідом за ним - виставка української художниці Оксани Мась.

Прокаєва запевняє, що прийшла у заповідник не заробляти гроші, а реалізувати себе.

"Я із Києво-Печерського заповідника нікуди не йшла. Я вважаю, що маю повне право працювати у Києво-Печерському заповіднику. Тому що маю профільну освіту", - заявила вона.

"Тому коли мені задають питання: чому я працюю в КПЗ, то у мене зустрічне питання: а чому я не можу працювати в КПЗ", - заявила модель.

Як відомо, у вівторок Українська правда писала, що Прокаєва, попри звільнення, залишилася у Лаврі. Вона зайняла кабінет звільненої заступниці гендиректора Зорінець.

Влітку у Лаврі спалахнув скандал. Спочатку співробітники заповідника обурювалися призначенням на посаду гендиректора Вікторї Лісничої, а на посаду заступника директора - Влади Прокаєвої.

Внаслідок конфлікту керівництва заповідника та колективу, екс-гендиректор Вікторія Ліснича підписала накази про звільнення 4 своїх заступників і близько 20 співробітників заповідника. Серед них була і Прокаєва.

Після звільнення Прокаєва зізналася, що за посаду вона заплатила 50 тисяч доларів міністру культури Михайлу Кулиняку.

Пізніше міністерство звільнило гендиректора заповідника Вікторію Лісничу, а Прокаєву було поновлено на посаді.powered by lun.ua