Кужель не зрозуміла, чому Тимошенко не може підтримати Яценюка

П'ятниця, 8 лютого 2013, 23:38

Олександра Кужель здивована, чому слова Юлії Тимошенко щодо підтримки Арсенія Яценюка викликали такий резонанс і здивування.

Про це вона заявила в ефірі "Шустер.Live".

"Юлія Тимошенко - державний діяч, а не приватна особа. І розуміючи, як влада створює одну справу за іншою, вона сказала, що ми повинні бути готові, згуртовані і працювати на свого лідера фракції, ви повинні працювати на Яценюка", - переказала Кужель .

"І я не розумію, чому це всіх так здивувало. Це людина, якій вона довірила свою партію і своє життя, і вона чудово розуміє, що тільки в єдності ми можемо йти. А вже коли підійдемо до 2015 року, тоді будемо вирішувати", - заявила вона.

У той же час Анатолій Гриценко, який в інтерв'ю газеті "2000" критикував керівництво фракції, заявив, що в глобальних питаннях як персональне голосування фракції опозиції єдині.

"Але якщо Гриценко і Катеринчук поїхали підтримати колег у парламент, а його Яценюк або хтось інший критикує, то це його проблеми", - заявив депутат, коментуючи слова лідера фракції, що його депутати в Раді ночувати не будуть.

Українська правдаpowered by lun.ua