Явка виборців у Дніпропетровську рекордно мала

Неділя, 3 березня 2013, 17:55

Явка виборців на довиборах до Дніпропетровської обласної ради у Дніпропетровську на різних дільницях коливається в межах 6-14%.

Про це Радіо "Свобода" повідомили в Дніпропетровській міській виборчій комісії станом на 14.00, тобто з моменту відкриття виборчих дільниць минуло вже 6 годин.

Водночас у виборчій дільниці не взялись спрогнозувати, яким буде відсоток тих, хто проголосував, до кінця дня. Виборчі дільниці мають зачинитись о 22.00.

​​На виборчих дільницях міста, де побував кореспондент Радіо "Свобода", було напівпорожньо, на окремих дільницях організована торгівля продуктами харчування.

За даними членів виборчкомів, які мають чималий досвід роботи у виборчих комісіях, за останні роки це перші вибори, що зібрали так мало людей.

Фото - Радіо "Свобода" 

На відміну від парламентських виборів 2012 року, на дільницях Дніпропетровська не встановлені веб-камери і не ведеться відеоспостереження. За даними членів виборчих комісій, таким обладнанням їх цього разу не забезпечили.

​​3 березня на Дніпропетровщині обирають шістьох депутатів обласної та одного депутата міської ради – замість тих, які втратили мандати, ставши народними депутатами України.

На місця шести депутатів обласної ради, які вибули, наразі претендує 55 осіб, тобто понад 9 осіб на місце. На місце депутата міської – 11 кандидатів.

powered by lun.ua