Адвокат Тимошенко запевняє, що вона хоче в суд

Вівторок, 5 березня 2013, 18:03

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко хоче бути присутньою при всіх слідчих діях, які проводяться у справі про вбивство депутата Євгена Щербаня.

Про це повідомив адвокат екс-прем'єра Олександр Плахотнюк, передає "Інтерфакс-Україна".

"По всіх слідчих діях, які зараз проводяться у даній справі, вона вимагає своєї присутності, вимагає забезпечити їй можливість здійснювати свій захист, як це передбачено КПК", - сказав адвокат.

Відповідаючи на питання про позицію Тимошенко з приводу участі в допиті свідка захисту, який буде проводитися в суді на стадії досудового слідства 7 березня, він зазначив, що вона хоче взяти участь.

У свою чергу депутат Андрій Кожем'якін повідомив, що представники пенітенціарної служби здійснюють психологічний тиск на Тимошенко, постійно вимагаючи від неї письмово дати згоду або відмовитися від участі в судових засіданнях.

Він також зазначив, що Тимошенко не давала тюремникам усної або письмової відмови від участі в судових засіданнях.

Однак, за його словами, і напередодні судового засідання по допиту свідка у справі Щербаня в Києві, і напередодні засідання харківського суду по справі ЄЕСУ, тюремники неодноразово вимагали від Тимошенко викладу її позиції по доставці в суд, тиснули на неї, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Говорячи про результати зустрічі з лідером опозиції, Кожем'якін зазначив, що вони обговорили методи захисту у справі Щербаня.

Крім того, Тимошенко попросила його передати слова підтримки соратникам і закликала їх триматися і продовжувати боротьбу з режимом.

Як відомо, 7 березня в суді на стадії досудового слідства в якості свідка з боку захисту по справі про вбивство депутата Євгена Щербаня планується допитати депутата від "Батьківщини" Олександри Кужель.

Кужель у Верховній Раді 2-го скликання (1994-1998 роки) входила з Щербанем до складу фракції "Соціально-ринковий вибір".powered by lun.ua