У день приїзду Януковича до Черкас DDoS'ять місцеві сайти

Середа, 6 березня 2013, 11:34

Одразу обидва лідируючі черкаські інтернет-видання - "Прочерк" та "Провінція" - не працюють в середу в день приїзду на Черкащину президента Віктора Януковича.

Про це повідомляють журналісти видання "Прочерк", підкреслюючи, що сайти не є опозиційними, але такими, що гостро критикують дії нинішньої влади, пише "Телекритика".

Проблеми у сайту "Прочерк" з'явилися ще у понеділок, 4 березня, з 12 по 17 годину.

Повторно сайт видання перестав працювати у вівторок, 5 березня, увечері. Станом на ранок 6 березня інтернет-видання "Прочерк" взагалі неможливо завантажити.

Як повідомив відповідальний редактор черкаського інтернет-сайту "Прочерк" Назарій Вівчарик, за інформацією програмістів, проблеми виникли через зовнішнє втручання: сайт піддається безперервним DDoS-атакам.

"Сьогодні, у день візиту Віктора Януковича до Черкас, ми планували працювати особливо активно. З різних куточків міста нам повідомляють читачі про активність правоохоронців на дорогах. Висвітлення візиту президента до Черкас зірване через блокування сайту", - повідомив Вівчарик.

Що ж до іншого регіонального сайту "Провінція", то він також не відкривається.

Редактор сайту Віктор Борисов, на прохання прокоментувати ситуацію, зазначив, що точних причин збою в роботі свого сайту поки що не знає.

Як відомо, торік обидва черкаські сайти вже піддавались потужним DDoS-атакам.

Інтернет-ресурс "Прочерк" був недоступний більше п'яти діб. Інтернет-видання було атаковане одразу після публікації кількох новин з Черкаської обласної колегії за підсумками соціально-економічного розвитку регіону за 9 місяців поточного року.

На засіданні, зокрема, голова обласної держадміністрації піддавав нищівній критиці багатьох чиновників. У вересні-жовтні два тижні не працював черкаський сайт "Провінція".

powered by lun.ua