Тюремники задокументували відмову Тимошенко їхати на допит Тарути

26 переглядів
67
Понеділок, 1 квітня 2013, 22:38

Державна пенітенціарна служба склала акт про відмову екс-прем'єра Юлії Тимошенко бути етапованою до Києва на допит свідка Сергія Тарути.

Про це повідомила прес-служба відомства.

У ДПтС зазначили, що у понеділок співробітники колонії "неодноразово цікавилися позицією Тимошенко щодо її етапування завтра, 2 квітня, до Києва".

"Під час першої розмови засуджена відмовилася повідомити, чи готова до етапування і заявила про те, що пенітенціарна служба має "діяти по закону", а тому не має права вивозити її зі стаціонарного закладу, адже це, за її словами, суперечить вимогам КПК", - зазначили у відомстві.

"У зв’язку з цим, засуджену було поінформовано про те, що керівництво колонії має намір скласти відповідний акт про її відмову бути етапованою. Після цього, засуджена написала заяву, у якій зазначила, що має бажання їхати до суду", - розповіли в ДПтС.

"Після отримання заяви, керівник Качанівської виправної колонії знову пішов спілкуватися із засудженою", - зазначили у відомстві.

"Тимошенко у відповідь сказала, що той факт, що вона начебто має бажання брати участь у засіданні суду не означає, що пенітенціарна служба має право її етапувати, адже вона перебуває у медичному закладі", - заявили у ДПтС.

"Жодних додаткових пояснень, не зважаючи на конкретні запитання Ігоря Колпащикова, на приклад, "Яким чином ви маєте намір дістатися автомобіля?", "Чи потрібна допомога під час етапування співробітників колонії?", Тимошенко не надала", - додали у пенітенціарній службі.

"Вона заявила: "Я вам більше нічого не скажу. Робіть по закону", - наголосили у відомстві.

"У зв’язку з тим, що позиція засудженої нічим не відрізняється від попередніх разів, тобто вона пише одне, але від етапування відмовляється, пенітенціарною службою після роз’яснень норм діючого законодавства було складено відповідний акт про відмову Тимошенко бути етапованою до Києва. Акт передано до суду", - сказали у ДПтС.

"Окремо зазначаємо, що заяви адвокатів засудженої, на наше переконання, спрямовані в першу чергу на дискредитацію роботи пенітенціарної установи, а також на введення в оману громадськості. Адже інакше, логічно пояснити поведінку і засудженої, і її захисту неможливо", - додали у відомстві.

Як відомо, вранці 1 квітня захисник екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що Тимошенко хоче бути присутньою при допиті бізнесмена Сергія Тарути на суді у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 62.205.140.---ironvalera..
Она опять занимается провокациями "поеду-не_поеду". "У подлости не звериный оскал, а человеческое лицо, причем вполне респектабельное".(Кетрин Коути, Керри Гринберг)
IP: 109.162.110.---Бей_шапку..
ironvalera: Она опять занимается провокациями "поеду-не_поеду". "У подлости не звериный оскал, а человеческое лицо, причем вполне респектабельное".(Кетрин Коути, Керри Гринберг)
Слышишь, читатель, а она тебе лично сказала об отказе? Или со слов мусоров спамишь?
IP: 89.185.22.---notionn..
ironvalera: Она опять занимается провокациями "поеду-не_поеду". "У подлости не звериный оскал, а человеческое лицо, причем вполне респектабельное".(Кетрин Коути, Керри Гринберг)
Дурко, неужели кто-то спрашивал её мнения, когда паковали на зону? А теперь почему прицепились к ней, как пьяный к радио... сыграй да сыграй....
IP: 99.233.168.---Valenta..
А на якій підставі тюремники перекручують вимогу до них "діяти за законом" у відмову перевезення Тимошенко на допит Тарути ? Адже Тимошенко не відмовлялася їхати. Цей новий КПК буквально нафарширований юридичною казуістикою, що дозволяє тлумачити певні процедурні дії правоохоронних органів тільки на свою користь. Нема сумнів, що новий КПК писався для послаблення можливостей захисту ув'язнених та засуджених, або підозрюваних. Цей КПК буде скасовано Та він і приймався з Порушеннями.
IP: 77.122.58.---sofia-1961..
Молодець ЮВ! Так цих дебилів тупоголових! ВОНИ ДУМАЮТЬ, ЩО ЦЕ ТОБІ ДАЛИ СТРОК? ЦЕ ЇМ ДАЛИ СТРОК!
Усі коментарі