Льовочкін пояснив, чому в його декларації немає покупки "Інтера"

Вівторок, 2 квітня 2013, 09:42

Кошти, витрачені на покупку акцій телеканалу Інтер, не відображені в декларації голови адміністрації президента Сергія Льовочкіна оскільки ця угода була в 2013 році.

Про це Льовочкін повідомив у вівторок, передає Інтерфакс.

Він нагадав, що приналежний йому пакет акцій Inter Media Group Limited переданий в управління компанії GDF Media Limited.

Як повідомлялося, у лютому цього року бізнесмен Дмитро Фірташ у партнерстві з Льовочкіним придбали Inter Media Group в екс-першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського.

До медіагрупи Inter Mediа Group входять телеканали "Інтер", "Інтер+", НТН, К1, К2, "Мега", "Піксель", " Ентер-Фільм", "MTV Україна", інформагентство "Українські новини", а також інші компанії в сфері продакшн і маркетингу.

Найбільшим активом медіагруппы є телеканал "Інтер", який входить у трійку найпопулярніших телеканалів України (з часткою 14-16% за даними останніх місяців).

При цьому Inter Mediа Group володіє 61% акцій "Інтера", ще 29% акцій телеканалу належать російському ВАТ "Перший канал", 10% - вдові засновника "Інтера" Ігоря Плужникова ( через ТОВ "Пегас телебачення").powered by lun.ua