У ПР засумнівались, що зможуть працювати без опозиціонерів

Четвер, 4 квітня 2013, 11:31

Якщо депутати від Компартії не підтримають закони про євроінтеграцію України, більшості доведеться шукати компроміс з представниками опозиції

Про це на засіданні парламентської більшості заявив депутат Партії регіонів Микола Рудьковський.

"Ми повинні переступити через всі політичні умови і почати працювати. Давайте ми як більшість запропонуємо опозиції провести збори депутатів, так само, як ми тут проводимо, в сесійній залі, без камер, й дамо можливість і спробуємо переконати рядових депутатів, і знайти рішення по розблокуванню (Ради)", - сказав він.

"По-друге, ми можемо розпочати роботу і в цьому приміщенні, але ми повинні запросити всіх інших депутатів із позафракційних для того, щоб вони могли взяти участь в обговоренні тих рішень, які ми будемо приймати, і мали можливість висловити свою позицію", - додав Рудьковський.

"Те, що сказав керівник нашої фракції, я поділяю, те, що нам потрібно до кінця травня прийняти закони євроінтеграційні. Це для нас і України дуже важливо, щоб ми стали частиною євроінтеграційного ринку", - зазначив він.

"Але давайте ми тоді запитаємо наших партнерів-комуністів, чи вони проголосують за ці закони. Якщо ні, то нам треба знайти компроміс із частиною людей, які ці закони підтримають, і яких в цьому залі немає", - підкреслив Рудьковський.

Як відомо, 4 квітня 244 депутати зібралися на виїзному засіданні Верховної Ради під головування спікера Володимира Рибака на вулиці Банковій.

Опозиція також проводить своє засідання - у сесійній залі парламенту. Головує віце-спікер Руслан Кошулинський.

Українська правдаpowered by lun.ua