На Львівщині зруйнували пам’ятник Бандері

Неділя, 7 квітня 2013, 11:52

У селі Великосілки Кам’янка-Бузького району на Львівщині невідомі зруйнували пам‘ятник провідникові ОУН Степану Бандері.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода", зловмисники зруйнували пам‘ятник в ніч на неділю.

"Пам’ятник встановлено навпроти школи, в якій зараз працює виборча дільниця на проміжних виборах до Львівської обласної ради. Близько 7.00 представники дільничної комісії прийшли на дільницю, де мало відбутися засідання ДВК, і побачили розбитий пам’ятник. Одразу викликали міліцію. Схоже на те, що зловмисники стягнули погруддя з постаменту линвою за допомогою автомобіля", - зазначили в "Свободі".

Як повідомили УНІАН у Головному управлінні МВС України у Львівській області, на місці працюють правоохоронці, обставини події з‘ясовуються.

Як повідомлялося, в ніч на 6 березня у селі Воля-Задеревацька в Стрийському районі було пошкоджено меморіальну таблицю та пам’ятник Бандері, а в ніч на 7 березня – барельєф Романові Шухевичу в Білогорщі біля Львова.

Усі новини...