Ющенко переніс з’їзд через "сезонні польові роботи"

П'ятниця, 17 травня 2013, 13:45

Президія Політичної ради партії "Наша Україна" 15 травня ухвалила рішення про проведення з’їзду партії на четвертий квартал 2013 року.

Про це повідомляє сайт партії.

"Відповідно до рішення Президії, керівники обласних партійних організацій мають вжити додаткових заходів, спрямованих на завершення перереєстрації членів Партії та проведення звітно-виборчих конференцій", - йдеться в повідомленні.

"На жаль, доводиться переносити з"їзд "Нашої України". Через велику кількість травневих, Великодніх свят, які збігаються із сезонними польовими роботами, не встигаємо завершити перереєстрацію та провести партійні конференції. До осені, певно, впораємся і проведемо, необхідний нам з"їзд", - написала у Facebook член партії і речник Віктора Ющенка Ірина Ванникова.

Як відомо, в лютому в партії стався розкол. Київська організація на чолі з Сергієм Бондарчуком намагалося виключити Ющенка з партії. Вони також хотіли ліквідувати партію і створити нову. Але Мінюст не прийняв документи і партія Ющенка оголосила перереєстрацію осередків.  powered by lun.ua