Захарченкові відправили відео про хабарі на дорогах

21 перегляд
Понеділок, 6 травня 2013, 15:54

Журналіст написав звернення до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, до якого прикріпив відео з фактами корупції в Державтоінспекці

Відповідна заява опублікована на сайті Асоціації українських моніторів з дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів.

"22 квітня 2013 року, приблизно в 15.30, рухаючись по Ялтинській трасі (в районі "Поляни казок") я побачив патруль ДПС Ялти, який вів нагляд за дорожнім рухом цієї ділянки дороги, за допомогою побутової відеокамери", - пояснив кореспондент.

"Оскільки я є журналістом і одним з моїх редакційних завдань є спостереження за діяльністю працівників міліції, фіксація можливих порушень працівниками міліції, та інші підозрілі або протиправні дії з боку працівників МВС під час виконання службових обов'язків, я вирішив провести відеозйомку роботи екіпажу ДПС Ялтинського ДАІ у складі прапорщика Чернікова і Хожайлова", - сказано у зверненні.

"У ході відеозйомки я став свідком явно підозрілих дій з боку працівників даного екіпажу ДПС. Інспектори зупиняли транспорт, вилучали у водіїв документи і в деяких випадках просили водіїв сісти в їхній патрульний автомобіль (г/н1435), потім між водієм та інспектором Черніковим відбувалася бесіда, внаслідок якої водій залишав патрульний автомобіль, повертався до свого автомобіля, а потім назад, і знову сідав у патрульний автомобіль, де щось явно передавав інспекторові Чернікову", - заявив журналіст.

"Те що водій передає інспектору, той ховає в праву нагрудну кишеню свого кітеля. На відео добре видно, як інспектор Черніков бере з-під передньої консолі патрульного автомобіля якийсь предмет дуже схожий на купюру номіналом в 200 гривень, яку, можливо, міг залишити водій, який щойно знаходився в патрульному автомобілі, і кладе його собі в праву нагрудну кишеню кітеля", - розповів він.

"Упевнений, що всі дії даного екіпажу ДПС ДАІ Ялти, зафіксовані на відео, не можуть не викликати інтересу і підозри. Зверну Вашу увагу на те, що прапорщик Черніков був прийнятий на роботу в ДАІ Ялти після того, як в результаті своїх протиправних дій відносно громадянина влітку 2012 року був переведений в патрульно-постову службу з підрозділу ДАІ Горлівки", - додав журналіст.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua