Учасниця Pussy Riot припинила голодування

6 переглядів
Субота, 1 червня 2013, 20:26

Засуджена учасниця панк-групи Pussy Riot Марія Альохіна припинила голодування, оскільки адміністрація колонії виконала її умови.

Про це повідомив "Інтерфаксу" в суботу чоловік другої засудженої учасниці Pussy Riot Надії Толоконнікової Петро Верзілов.

"Буквально годину тому керівництво колонії, де утримується Марія, організувало для неї своєрідну екскурсію, продемонструвавши, що її умови виконані, і навісні замки на будинках, де працюють ув'язнені, прибрані. Всі умови, які висунула Альохіна, виконані адміністрацією, тому вона повідомила про припинення голодування", - сказав він.

Верзілов також повідомив, що Альохіна оскаржила відмову суду в її клопотанні про умовно-дострокове звільнення.

"Адвокат Альохіної Ірина Хрунова направила до Пермського крайового суду апеляційну скаргу на рішення Березниківського суду, який раніше відхилив її клопотання про УДЗ", - сказав він, уточнивши, що в скарзі засуджена та її захист просять вищу інстанцію визнати відмову в УДЗ незаконною й необґрунтованою, і її скасувати.

Як повідомлялося, Альохіна оголосила голодування 22 травня. Верзілов тоді заявляв, що вона буде тримати голодування до тих пір, поки її не етапують до районного суду міста Березники, де слухається її прохання про умовно-дострокове звільнення.

21 лютого 2012 року Pussy Riot виступили в храмі Христа Спасителя з піснею "Богородиця, Путіна прожени".

За це трьох дівчат з групи - Надію Толоконникову, Марію Альохіну і Катерину Самуцевіч - засудили до двох років позбавлення волі.

Самуцевіч термін замінений на умовний. Кілька кліпів Pussy Riot, в тому числі і на пісню "Богородиця, Путіна прожени", визнані екстремістськими.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua