Міліція посилює охорону дільниць у Василькові через заяву "регіонала"

Неділя, 2 червня 2013, 22:01

Міліція посилює охорону виборчих дільниць та територіальної виборчої комісії у Василькові, де відбуваються позачергові вибори міського голови.

Про це УНІАН повідомили у Відділі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Київській області, коментуючи заяву кандидата у мери міста від Партії регіонів Володимира Сабадаша про те, що нібито за наявною у нього інформацією деякі особи від певних політичних сил готують провокації.

"Ми взяли до відома заяву Сабадаша. Зараз її перевіряємо та підсилюємо охорону виборчих дільниць та місць, де відбуватиметься підрахунок голосів", - зазначили в обласному главку міліції.

Сабадаш закликав правоохоронців та ЗМІ попередити заворушення, які нібито можуть відбутися під час підрахунку голосів.

Він повідомив, що "сьогодні під час виборів та підрахунку голосів деякі політичні сили готують провокації з метою перешкодити встановленню результату волевиявлення громадян".

Зокрема, за його словами, "до дільниць підтягуються групи осіб спортивної статури з метою залякування членів виборчих комісій".

При цьому він не виключає, що як і раніше, із застосуванням "виборчих технологій" може відбуватися вимкнення світла, пошкодження виборчих бюлетенів, тощо.

Разом з тим, як повідомляє Радіо Свобода, на виборчій дільниці № 321281 Василькова побувала депутат від Партії регіонів Інна Богословська, на одній із дільниць перед завершенням голосування чекають на голову фракції УДАР Віталія Кличка.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування