Херсонська облрада проїздить на таксі більше 600 тисяч

Понеділок, 3 червня 2013, 21:09

Херсонська облрада  за результатами тендеру уклала угоду з КП "АТП обласної ради" на послуги з оренди пасажирських автомобілів з водієм вартістю 647 тисяч гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Згідно з техзавданням, для обслуговування обласної ради винаймають вісім транспортних засобів. Серед них автомобілі Тойота Прадо, Ауді, Skoda Octavia, Газель ГАЗ-3221, автобус "Богдан" на 25 місць та три ГАЗ-3110.

Оплата послуг здійснюється з коштів місцевого бюджету. Загалом за останні п’ять років Херсонська облрада витратила на автотранспортні послуги 5,2 млн гривень, пише видання.

За даними видання "Херсонські вісті", позашляховик Toyota Land Cruiser Prado 2008 року випуску орендовано для голови Херсонської облради Віктора Пелиха. Сам голова облради у розмові з журналістом пояснив, що на цьому авто часто їздить до Києва.

Як пише видання, оренда цього автомобіля минулого року обійшлася в 220 тисяч гривень, тобто в середньому 18 тисяч на місяць. Вартість одного кілометру пробігу складає 5,92 гривень.

Окрім того, з бюджетних коштів оплачується робота водія, витрати на технічне обслуговування та паливо-мастильні матеріали тощо.

powered by lun.ua