Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Первомайську завели кримінал на протестувальників проти фальсифікації виборів

Середа, 5 червня 2013, 12:39

Проти кандидата в депутати по проблемному 132 округу в Первомайську Аркадія Корнацького продовжуються репресії.

Про це повідомив депутат Андрій Парубій, передає його прес-служба.

"Уся репресивна машина за вказівкою влади просто намагається знищити Корнацького. П’яти працівникам його агрофірми вручили повідомлення про кримінальне провадження проти них. Підстава для провадження – участь в минулорічних акціях протесту проти фальсифікації виборів", - заявив він.

"Людей, які захищали свій вибір, хочуть кинути за ґрати. Характерно, що це відбувається напередодні призначення довиборів у цих округах", – додав Парубій.

"Події, що відбувається в регіонах, просто зійшли із сторінок книг Оруела та Кафки. Проти людей, які захищали мирним протестом свій вибір, порушуються кримінальні справи. Заступника Корнацького по виборчій кампанії, Людмилу Нікіткіну, тримають у в’язниці. Розгляд апеляції щодо неї свідомо затягується. Людей щоденно залякують. На підприємство і працівників агрофірми Корнацького чиниться щоденний тиск", – сказав Парубій.

Народний депутат повідомив, що особисто буде звертатися до посольств демократичних країн із проханням втрутитися в ситуацію.

Як відомо, на вибрах до ВР восени 2012 року спочатку за даними обробки 100% протоколів по 132 округу лідирував кандидат від "Батьківщини" Аркадій Корнацький. Однак потім дані змінилися на користь кандидата від Партії регіонів Віталія Травянка.

Потім Беркут силою виніс протоколи з ОВК 132 в Первомайську. Після чого депутати від опозиції заявили, що вони були сфальсифіковані після повернення.

ЦВК відмовилась встановлювати на цьому окрузі результати виборів.

А Вищий адмінсуд відмовив у задоволенні позову кандидата від опозиції по ОВК №132 Аркадія Корнацького щодо постанови ЦВК про неможливість встановлення результатів виборів

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: