Кличко обіцяє не дати владі ухвалити вигідні лише їй документи

Четвер, 6 червня 2013, 13:09

Фракції опозиції "Удар", "Батьківщина" та "Свобода" блокують парламент, щоб не дати ухвалити рішення, які вигідні лише Партії регіонів.

Про це під час брифінгу заявив лідер "Удару" Віталій Кличко, якого цитує його прес-служба. 

"Нами ухвалено рішення - ми не дамо проголосувати за ті закони, які відповідають лише інтересам Партії регіонів, а не інтересам всієї країни, громадян", - сказав він.

Кличко також пообіцяв не допустити проведення виїзного засідання Ради "у підворітті".

Депутат наголосив, що владні депутати хочуть ухвалити рішення про проведення 18 серпня повторних виборів в 5 "проблемних" округах.

"Влада хоче провести ці вибори в той час, коли найменша політична активність, коли більшість людей у відпустках. Це робиться для того, щоб сфальсифікувати результати виборів", - наголосив лідер "Удару".

За словами Кличка, аби результати виборів по 5 округах були дійсно об'єктивними, вони мають відбутися восени.

Він розповів, що опозиція також виступає проти намагання влади змінити  принцип паритетного представництва політичних сил в складі ЦВК.

"Представники опозиційних сил повинні бути представлені в складі Центрвиборчкому", - зауважив Кличко, додавши що має бути ухвалений новий закон про ЦВК.

Крім того, додав він, фракції опозиції вимагають, щоб президент особисто виступив у парламенті зі своїм щорічним посланням, а не обмежувався лише його письмовим варіантом.

"Ми повинні мати можливість звернутися до президента з запитаннями та почути на них відповіді", - зауважив політик.

Кличко також заявив, що опозиція наполягає на ухваленні закону про денонсацію угоди про уникнення подвійного оподаткування між уряду ми СРСР та Кіпру.

"Той факт, що цей закон вчора не був проголосований, підтверджує, що влада зацікавлена лише в одному - збільшенні своїх статків. Вони хочуть залишити все так як є, щоб заробляти гроші. Саме для цього вони прийшли в політику", - сказав лідер "Удару". 

Українська правда

powered by lun.ua