Син Януковича заступився за "терориста"

П'ятниця, 7 червня 2013, 17:57

Депутат Віктор Янукович-молодший направив звернення до Генпрокурора з метою захисту прав обвинуваченого у причетності до терактів у Дніпропетровську Дмитра Реви.

Про це повідомили із громадської приймальні депутата, розповіла "Україніській правді" сестра обвинуваченого Оксана Томчук.

Раніше подібні звернення до ГПУ направили також народні депутати Володимир Литвин, Олександр Абдуллін, Рустам Раупов та Марія Іонова.

Звернення депутатів стосуються перевірки фактів фальсифікації доказів проти Дмитра Реви, обґрунтованості його обвинувачення у пособництві "дніпропетровським терористам" та його тримання під вартою.

"Я дуже сподіваюся, що на звернення таких вагомих осіб, прокуратура не стане зневажливо відписуватися, а дійсно розбереться по суті та нарешті встановить законність у цій справі", - прокоментувала сестра і адвокат Дмитра Реви Томчук.

Як відомо, 27 квітня 2012 року в центрі Дніпропетровська пролунали чотири вибухи, в результаті якого постраждала 31 людина, зокрема 10 дітей.

За інформацією правоохоронців, всі вибухові пристрої були саморобними, вони були закладені в бетонні урни. За фактом вибухів прокуратура порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу (теракт, вчинений за попередньою змовою групою осіб).

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування