Справу "гвалтівників в погонах" передано до прокуратури області

Понеділок, 1 липня 2013, 16:55

Кримінальну справу за підозрою працівників міліції у зґвалтуванні і розбійному нападі на молоду жінку передано до прокуратури Миколаївської області для подальшого проведення досудового слідства.

Про це повідомляє Прокуратура Миколаївської області.

"Створено слідчу групу, проводяться невідкладні слідчі дії щодо детального встановлення всіх обставин, для визначення остаточної кваліфікації та отримання додаткових доказів", - заявив начальник слідчого управління прокуратури Миколаївської області Володимир Рудий.

За його словами, вживаються "всі необхідні заходи для встановлення об`єктивної істини".

Пізніше стало відомо, що прокуратура Миколаївської області заявила про те, що капітан міліції Євген Дрижак, проходить у справі про жорстоке зґвалтування 29-річної дівчини у Врадіївці, як свідок.

Раніше, потерпіла Ірина Крашкова, у своїх свідченнях вказувала на те, що саме міліціонер Євген Дрижак першим згвалтував її в ніч з 26 на 27 червня, пишуть "Новини Миколаєва".

Як відомо, 26 червня троє чоловіків затягнули в автомобіль 29-річну жінку, вивезли її в лісосмугу біля села Сирове і зґвалтували. По дорозі і на місці зґвалтування дівчину жорстоко били.

В даний час потерпіла знаходиться у відділенні нейрохірургії Миколаєва. У неї діагностовано відкриті переломи черепа в декількох місцях, різані рани голови, обличчя, множинні удари і гематоми.

Жінці вже зроблено дві хірургічні операції, стан її розцінюється як важкий.

Жертва насильства повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак.

У побитті також брав участь місцевий таксист по фамідіі Рябіненко. Поліщук та Рябіненко затримані, що ж стосується Дрижака, то у нього виявилося алібі - він, нібито, в момент злочину чергував у райвідділі.

Українська правдаpowered by lun.ua