Міграційна служба обіцяє, що закордонні паспорти почнуть видавати вчасно

11 переглядів
Вівторок, 2 липня 2013, 13:08

Державна міграційна служба прогнозує відсутність затримок при оформленні закордонних паспортів з 8 липня.

Про це заявив глава Держміграції Микола Ковальчук на брифінгу, передають "Українські новини".

"Вже з 8 липня стане можливим укладення договору з (новим) виробником і відвантаження бланків паспортів у штатному режимі", - зазначили у службі.

Вже протягом тижня новий виробник закордонних паспортів поліграфічний комбінат "Україна" зможе розгорнути повномасштабне виробництво бланків.

Крім того, наголошується, що у зв'язку з призупиненням дії постанови Кабінету Міністрів про введення біометричних паспортів Держміграція купуватиме бланки звичайного зразка.

При цьому єдині зразки цих бланків уряд доручив напрацювати і подати на затвердження в 3-місячний термін.

Ковальчук зазначив, що паспорти будуть видаватися вже фактично з 8 липня - відразу після підписання контракту з поліграфічним комбінатом "Україна".

При цьому він зазначив, що Держміграції сама вибрала цього виробника для виробництва бланків паспортів, а попередній виготовлювач, концерн "ЄДАПС", навіть не брав участі в тендері.

Також Ковальчук зазначив, що новий виробник, поліграфічний комбінат "Україна", володіє необхідними потужностями - до 25 тисяч бланків на добу, і вартість їх виготовлення нижче, ніж у концерну "ЄДАПС" - по 82,25 гривні для споживача.

Крім того, глава Держміграції заявив, що в даний час у черзі на отримання закордонних паспортів знаходиться близько 100 тисяч осіб, але при цьому лише невеликий відсоток з них не змогли отримати свої паспорти вчасно через затримки, пов'язані зі зміною виробника бланків.

Як відомо, раніше Держміграції попереджала про можливі затримки видачі закордонних паспортів при терміновому оформленні документів у зв'язку зі зміною виробника бланків.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua