Луценко за те, щоб райвідділок у Врадіївці розігнали

Середа, 3 липня 2013, 09:04

Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко виступає за звільнення всіх співробітників Врадіївського районного відділу міліції в Миколаївській області.

Про це він сказав в ефірі "5 каналу", передають Українські новини.

"З мого погляду, після всього того, що сталося в цьому райвідділі - його має бути розпущено без права поновлення на роботі всіх його співробітників", - сказав Луценко.

Також він вважає, що зараз рівень професіоналізму всіх співробітників Міністерства внутрішніх справ вкрай низький.

Екс-міністр впевнений, що в сучасних умовах у цій структурі залишилися або абсолютно пасивні низькокваліфіковані співробітники або люди із психічними відхиленнями й схильністю до насильства.

Луценко пропонує розпустити весь штат силових відомств і набрати нових співробітників, які пройшли відбір на детекторі брехні.

Крім того, екс-міністр впевнений, що кримінальні провадження проти жителів Врадіївки, які штурмували вночі 1 липня райвідділ міліції, має бути закрито, бо громадяни діяли в рамках необхідної самооборони і їх агресія була спровокована правоохоронцями.

Як відомо, 27 червня до лікарні Врадіївки потрапила 29-річна Ірина Крашкова, яку було жорстоко зґвалтовано та побито. Ґвалтівниками виявилися два офіцери міліції – лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак, а також таксист Рябіненко.

Поліщук та Рябіненко затримані, а у Дрижака виявилося алібі: він на момент злочину чергував у райвідділі, про що нібито є відеодокази.

Поліщук є племінником прокурора Заводського району Миколаєва.

Дрижак є хрещеником керівника обласного управління МВС Валентина Парсенюка.

Голова МВС Віталій Захарченко уже відсторонив від посад начальника УМВС у Миколаївській області Валентина Парсенюка та керівника Врадіївського райвідділу міліції. Звільнено також прокурора Врадіївського району Миколаївської області Сергія Мочалка.

Захарченко також має намір провести переатестацію особового складу Врадіївського райвідділу міліції.powered by lun.ua