Азаров волів би пишатися Кличком як спортсменом

П'ятниця, 5 липня 2013, 13:31

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що кандидатура Віталія Кличка на посаду президента на виборах у 2015 році є невдалою.

Про це він заявив в інтерв'ю "Le nouvel Economiste", яке опубліковане на урядовому порталі.

"У 2015 році, я не бачу жодних підстав для діючого президента Віктора Януковича, щоб не подати свою кандидатуру на другий мандат. За можливої відсутності Юлії Тимошенко в оголошеній боротьбі, колишній боксер Віталій Кличко, який є популярним в Україні, повинен реагувати рукавичкою", - йдеться в матеріалі.

"На думку Азарова його кандидатура (Кличка) є невдалою. Віталій Кличко незвичайний боксер, він здобув славу собі та нашій країні. Ми всі пишаємося ним як спортсменом. На жаль, він не мав жодного дня досвіду роботи в органах виконавчої влади", - сказано в публікації.

Як відомо, заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера ввважає, що засуджені особи мають право балотуватися на посаду президента України, оскільки Конституція цього не забороняє.

11 жовтня 2011 року Печерський райсуд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році.

Українська правдаpowered by lun.ua