Від Януковича зажадали безпеки для велосипедистів

Вівторок, 9 липня 2013, 10:12

Більше 2 тисяч велосипедистів підписали петицію до президента Віктора Януковича і прем'єра Миколи Азарова з проханням забезпечити безпеку велосипедного руху в містах.

Відповідний документ у вівторок передали в адміністрацію президента організатори збору підписів, повідомляють "Українські новини".

На питання, чому саме президенту адресована ця петиція, один з організаторів зазначив, що в умовах бездіяльності парламенту тільки Янукович може якось вплинути на ситуацію з безпекою велосипедного руху.

Більше 2 тисяч велосипедистів підписали петицію до Януковича. Фото Голос Столиці
Більше 2 тисяч велосипедистів підписали петицію до Януковича. Фото "Голос Столиці"

"Я думаю, що президент повинен ще більше полюбити громадян... і забезпечити безпеку руху для всіх велосипедистів", - сказав він.

Основними вимогами, висунутими в петиції, є введення обмеження швидкості руху автотранспорту в містах до 50 км/год, а також скасування допустимого перевищення граничної швидкості на 20 км/год (активісти пропонують не штрафувати за перевищення швидкості тільки на 10%).

Активісти привезли Януковичу вимоги
Активісти привезли Януковичу вимоги

Крім того, організатори закликають не вводити спеціальну светоотражающую уніформу для велосипедистів, оскільки, на їх думку, це обмежує їхні права.

Також активісти відзначили, що минулого року подавали вже подібну петицію президенту, в якій вимагали будівництва більшої кількості велодоріжок у містах.

Зараз же активісти відзначили, що будівництво велодоріжок не вирішило проблеми з безпекою велосипедного руху.powered by lun.ua