Прокурор: на Мельника можуть надіти електронний браслет

Четвер, 1 серпня 2013, 17:18

Прокуратура розгляне можливість подачі апеляції на рішення Печерського райсуду Києва щодо домашнього арешту ректора податкового університету Петра Мельника.

Про це повідомив державний обвинувач у справі Мельника Максим Лавренюк, якого цитує УНІАН.

"Питання про апеляцію буде вирішено після детального ознайомлення з постановою Печерського райсуду щодо застосування запобіжного заходу для Мельника", - сказав він.

Прокурор також зауважив, що суд зобов'язав підозрюваного повідомляти слідчому або прокурору про будь-які переміщення, в тому числі виїзді в лікарню.

"У разі порушення зобов'язань, можливо, мова піде про зміну запобіжного заходу", - сказав Лавренюк.

Він також повідомив, що у Мельника не відбирали ніяких пристроїв для спілкування, в тому числі і телефон.

"Він має право ними користуватися", - уточнив прокурор.

Крім того, Лавренюк зазначив, що постановою суду передбачено застосування до Мельника електронного засобу контролю його місця перебування (так званого браслета).

Однак, за його словами, питання про застосування такого засобу буде вирішено найближчим часом слідчим на підставі постанови суду.

Лавренюк також зазначив, що після 27 вересня, якщо буде зібрано достатньо доказів для складання обвинувального акта щодо Мельника, відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу, обвинувальний акт буде спрямований на розгляд Печерського райсуду Києва.

"Триває досудове розслідування. Коментувати достатність доказової бази я не буду", - зазначив Лавренюк.

Як відомо, Мельника звинувачують у хабарництві: його затримали під час отримання грошей за вступ до вишу абітурієнтів - 40 і 80 тисяч гривень.

1 серпня Печерський райсуд Києва обрав Мельнику запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 27 вересня включно.powered by lun.ua