Генпрокуратура не захотіла зайнятися підприємством сина Азарова

Вівторок, 27 серпня 2013, 10:55

Генпрокуратура відмовилася порушити кримінальне провадження щодо ЗАТ "Виробниче-комерційне підприємство Металіст" по факту надання підприємству держпідтримки.

Про це йдеться у відповіді заступника генпрокурора Білоус В.В. від 07.08.2013 року на депутатський запит Лесі Оробець, Віктора Чумака та Михайла Головка, повідомляє "Центр протидії корупції".

Державним агентством інвестицій та розвитку у 2010 році було укладено на підставі конкурсного відбору договір з ЗАТ "Виробниче-комерційне підприємство Металіст" про надання державної підтримки шляхом компенсації відсоткових ставок за користування кредитом. Підприємству було перераховано 3,28 мільйони гривень.

"Виробниче-комерційне підприємство Металіст" підконтрольне сину прем’єра Миколи Азарова Олексію.

Генпрокуратура не захотіла зайнятися підприємством сина Азарова
Генпрокуратура не захотіла зайнятися підприємством сина Азарова

"Враховуючи, що Ваше звернення не містить нових доводів про порушення законності, а згідно з листом Держфінінспекції України від 02.07.2013 №06-11.769 питання остаточного виконання вказаним товариством бізнес-планів буде досліджено під час чергового планового контрольного заходу, підстав для втручання органів прокуратури, в тому числі внесення відомостей, що свідчать про вчинення кримінального правопорушення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань, на даний час не вбачається", - написав заступник генпрокурора Білоус.

Раніше Держфінінспекція повідомила народних депутатів, що відбулася "фінансова перевірка за результатами якої порушень не виявлено".

Держфінінспеція також не знайшла порушень
Держфінінспеція також не знайшла порушень
 

"І справді, корупційні зв’язки повинні перевірятись правоохоронними органами, а не органами фінансового контролю", - йшлося у відповіді.

Українська правдаpowered by lun.ua