Акцію солідарності з білоруськими політв’язнями намагалися зірвати

Неділя, 4 серпня 2013, 17:14

У Києві невідомі спробували зірвати акцію солідарності з громадянським суспільством Білорусі.

Як повідомляє Радіо Свобода, у Маріїнському парку, де в неділю відзначають Міжнародний день солідарності з громадянським суспільством, невідомі у масках позривали з мотузок фотографії, на яких були зображені білоруські акції протесту та вимоги звільнити політв’язнів.

Доки невідомі зривали фото, молодий чоловік, який назвався Юрієм Клейносом, кричав у гучномовець, що дії організаторів виставки спрямовані на руйнування відносин України і Білорусі.

Водночас він заявив, що не знає молодиків у масках і що вони прийшли не з ним.

"Простір вільної Білорусі" – акція до Міжнародного дня солідарності з громадянським суспільством Білорусі, до якої зокрема долучилися "Центр громадянських свобод", Amnesty International в Україні та Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Міжнародний день солідарності з громадянським суспільством вперше відзначили минулого року у річницю позбавлення волі Алеся Беляцького – білоруського правозахисника, який нині відбуває покарання за обвинуваченням в ухиленні від сплати податків (сам він свою провину не визнає і називає вирок політично вмотивованим).powered by lun.ua