Іноземці в Україні надають перевагу Криму, Києву, Одесі і Донецьку

Четвер, 8 серпня 2013, 12:44

Впродовж шести місяців цього року в Україні іноземцям видали 15,5 тис. посвідок на постійне місце проживання.

Про це Тиждень.ua повідомляє з посиланням на Державну міграційну службу.

"Протягом 6 місяців цього року органи та підрозділи Державної міграційної служби оформили 15,5 тис. посвідок на постійне проживання в Україні та видано 4,98 тис. дозволів для виїзду за кордон на постійне проживання громадянам України", – повідомила міграційна служба.

Найбільшу кількість посвідок іноземцям видали на проживання в Криму (1425), Києві (1396), Одеській (1361), Донецькій (1119) та Дніпропетровській області (1099).

"Найбільша кількість осіб, які іммігрують в Україну є громадянами країн колишнього Радянського Союзу, які зберегли сталі родинні та територіальні стосунки з Україною, зокрема Російської Федерації, Грузії, Республіки Білорусь, Молдови, Республіки Вірменія, Узбекистану, Туркменістану", – прокоментувала міграційна служба.

"Крім цього, в Україні найбільше постійно проживають громадяни В’єтнаму, Ізраїлю, КНР, Польщі", - додали у відомстві.

Водночас щодо отримання посвідок на постійне проживання українцями за кордоном, то, як пояснює міграційна служба, вони спочатку отримують такий дозвіл в Україні, а згодом просять його у відомствах країни, де хочуть жити. Втім, даних про кількість тих, хто отримав такий дозвіл на постійне проживання за кордоном, Державна міграційна служба України не отримує.powered by lun.ua