Прокуратура просить закрити справу щодо одного з керівників "Аеросвіту"

Середа, 2 жовтня 2013, 19:52

Прокуратура просить звільнити від кримінальної відповідальності одного з керівників аіакомпанії "Аеросвіт", який в 2012 році заборгував Пенсійному фонду гроші.

Про це повідомила прес-служба столичної прокуратури.

Відомство передало до суду кримінальне провадження управлінця з клопотанням про його звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з відшкодуванням у повному обсязі заподіяних державі збитків.

Справу щодо одного з керівників ПрАТ "Авіакомпанія "Аеросвіт" порушили, бо він не сплатив до Пенсійного Фонду страхові внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму майже 9 мільйонів гривень.

Як відомо, авіакомпанія "АероСвіт" у грудні 2012 року звернулася до суду з заявою про порушення справи щодо банкрутство.

29 грудня 2012 року господарський суд Київської області, розглянувши заяву "АероСвіту", виніс ухвалу про початок провадження у справі про банкрутство авіакомпанії, ввів процедуру розпорядження її майном, а також мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Разом з тим 21 січня 2013 Київський апеляційний господарський суд прийняв до провадження апеляційну скаргу Бориспільської об'єднаної державної податкової інспекції Київської області про скасування ухвали Госпсуду Київської області про порушення справи про банкрутство авіакомпанії "АероСвіт".

5 лютого Київський апеляційний господарський суд розглянув на своєму засіданні скаргу відносно ухвали місцевого господарського суду, оскарження якої в апеляційному порядку не передбачено.

Суд задовольнив прохання Бориспільської об'єднаної державної податкової інспекції Київської області, припинивши провадження у справі про банкрутство авіакомпанії "АероСвіт". Одночасно були скасовані процедура розпорядження майном авіакомпанії і мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Українська правдаpowered by lun.ua