Для третини українців опалювальний сезон ще не розпочався

Субота, 5 жовтня 2013, 17:45

Опалювальний сезон не розпочався у третині житлових будинків по країні: найгірші результати роботи комунальників – у Запорізькій, Чернігівській, Житомирській та Київській областях

Про це повідомляє "5 канал" з посиланням на оперативні дані Мінрегіонбуду.

У вказаних областях тепло подали менше, ніж у чверть будинків.

За даними відомства, 100% дитячих садків опалюються у Дніпропетровській, Житомирській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій областях.

Разом  з тим повністю опалювальний сезон розпочато у школах Дніпропетровської, Миколаївської, Житомирської, Полтавської, Тернопільської, Харківської та Рівненської областей.

"100% лікарень опалюється у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській,Тернопільській, Харківській, Хмельницькій та Чернівецькій областях", - заявили в Мінрегіонбуді.

Лідером підключення до централізованого опалення закладів соціальної сфери та житлового фонду є Рівненська область.

У Києві офіційно вже опалюють понад половину, але жителі столиці скаржаться, що батареї часом ледве теплі. Там, де вони залишаються холодними, мешканцям столиці обіцяють увімкнути опалення вже з початку наступного тижня.

За даними Гідрометеоцентру, температура повітря у Києві в ніч на неділю, 6 жовтня, опуститься до -2 градусів.powered by lun.ua