Джамала розповіла, як її "підставили" організатори виступу перед боєм Кличка

Неділя, 6 жовтня 2013, 23:10

Співачці Джамалі дуже погано організували вихід на сцену для виконання гімну України перед боєм Володимира Кличка з Олександром Повєткіним.

Про це вона розповіла в інтерв’ю "Радіо "Свобода", перебуваючи в Москві. 

Коментуючи питання, що за виконання гімну її дещо критикують, Джамала зазначила: "Мені тричі міняли мікрофон перед виходом, а той, який в результаті дали – взагалі якась совдепія".

"Шкода, що дуже погано був організований мій вихід на сцену. Мені не пояснили, ні де камери, ні де мені стояти. Це нонсенс для заходу такого рівня. Мало того, мені ще й мікрофон тричі міняли перед виходом. Той, який мені в результаті дали, це взагалі, не побоюсь цього слова, якась совдепія", - додала Джамала.

Окрім того, за її словами,  їй "відмінили вушні монітори, бо сказали, що буде Путін".

"Я співала і одночасно боролась з почуттям, що от-от заплачу - бути в команді, бути на рингу – це такий стрес, від якого дух перехоплює. Я намагалась всю енергію помістити в кожне слово. Звичайно, легше вийти і заспівати під фонограму, як це зробив Кобзон. При тому, що його фонограма була 20-літньої давнини з його молодим ще голосом", - розповіла співачка.

"Мені здається, що набагато справедливіше співати наживо. Я навіть обіграла декілька слів в гімні. Співаючи, я намагалась і мімікою, і жестами закцентувати на цих словах якнайбільше уваги публіки", - зазначила вона.

"Після того, як я заспівала гімн, так вийшло, що мене випадково посадили у табір Повєткіна. Там усі кричали "Повєткін" і лише я одна вболівала за Кличка. Проте неприязні я не відчувала. Більше того, десь після п’ятого раунду деякі прихильники Повєткіна казали: "Саня, здавайся. Просто лягай", - розповіла Джамала.

"Звичайно, ідеальним варіантом для Росії було б, якби Повєткін переміг, але цього не відбулось, і для них це велика трагедія. Їм просто потрібно було довести, що Росія найкраща", - вважає співачка.