Помер один з головних технологів Януковича

30 переглядів
Вівторок, 8 жовтня 2013, 16:44

Помер політтехнолог Юрій Левенець, який неодноразово працював з Партією регіонів.

Президент Віктор Янукович висловив співчуття у зв’язку зі смертю науковця, повідомляє сайт президента.

"Із глибоким сумом сприйняв страшну звістку про смерть Юрія Анатолійовича Левенця. Це була особлива, повна життєвих сил і оптимізму Людина. Щирий і чуйний батько, люблячий чоловік, видатний науковець, що зробив вагомий внесок у розвиток вітчизняної етнополітичної та історичної науки, підносячи її на якісно новий рівень", - написав Янукович.

Юрій Левенець мав звання академіка Національної академії наук України і обіймав посаду директора державного Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. Кураса.

Неофіційно ж його називали одним з патріархів "цеху політтехнологів" в Україні. Зокрема, з ім'ям Левенця часто пов'язують виборчу кампанію Леоніда Кучми 1999 року та референдум 2000-го. У 2004-му він працював у штабі Януковича.

Тоді опозиція підозрювала нинішнього академіка в причетності до схем фальсифікацій результатів голосування. Втім, це не завадило йому під час президентської кампанії 2010 року співпрацювати зі штабом Юлії Тимошенко. А в останні роки Левенець зблизився з Льовочкіним.

Також була версія, що останнім часом він консультував Віталія Кличка, а також працював у останній виборчій кампанії Вадима Новінського.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua