Добкін пообіцяв фанам "три кільця оточення" на підступах до стадіону

Середа, 9 жовтня 2013, 17:07

На матчі відбіркового турніру ЧМ-2014 Україна – Польща буде вжито безпрецедентних заходів безпеки.

По це заявив на зустрічі з представниками регіональних та районних ЗМІ голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, повідомляє прес-служба відомства.

 Губернатор чаював із журналістами. Фото: Дмитро Верещинський / kharkivoda.gov.ua

Він нагадав: недавно йшлося про те, що цей матч може відбутися взагалі без уболівальників, але "завдяки злагодженій роботі ФФУ вболівальники зможуть бути присутніми на грі".

"Санкції не скасовані, але призупинені. Увага до підготовки та проведення матчу на стадіоні "Металіст" буде більш ніж пильною. Наше завдання – забезпечити проведення цього матчу на найвищому рівні, щоб жодні політичні моменти не втручалися в спортивну атмосферу", - пообіцяв Добкін.

За словами губернатора, "вболівати за збірну можна і потрібно всіма дозволеними і доступними способами, але про заборонені транспаранти, расистські і фашистські гасла, піротехніку слід забути. Вони не мають з'явитися на стадіоні".

Добкін пообіцяв безпрецедентні заходи безпеки:

"Ті, хто буде намагатися пронести на стадіон заборонені предмети – на матч допущені не будуть. Навколо стадіону буде організовано супровід і три кільця оточення. Останнє кільце безпеки буде знаходитися безпосередньо перед входом на стадіон".

"Харківський стадіон, вболівальники, можуть своєю спортивною поведінкою дати можливість реабілітуватися українському футболу і вболівальникам в очах FIFA", – резюмував губернатор.

Як відомо, Добкін не стримує себе у проявах футбольного фанатизму. Зокрема він образливим словами прокоментував поразку грецького ПАОКа від "Шальке 04" (2:3) в раунді плей-офф Ліги чемпіонів.

 Самого Добкіна не назвеш толерантним фаном...

Після чого президент грецького футбольного клубу, російський бізнесмен Іван Саввіді, заявив, що подасть до суду на губернатора Харківської області.

Українська правдаpowered by lun.ua