Янукович не планує звільняти Тимошенко - Турчинов

Неділя, 10 листопада 2013, 22:19

Президент Віктор Янукович не збирається звільняти Юлію Тимошенко, а всі його заяви та звернення - лише спроби затягнути час і дезінформувати представників ЄС.

Як повідомили в прес-службі ВО "Батьківщина", про це в ефірі ТВі заявив керівник Центрального штабу партії "Батьківщина" Олександр Турчинов.

За його словами, спроби Партії регіонів створити робочу групу щодо законопроекту про лікування ув’язнених закордоном є "затягуванням часу".

"Замість прийняття хоч якогось закону за основу, вони створюють комісію і починають запрошувати до неї експертів, академіків, професорів: десь на півроку роботи", - заявив Турчинов.

На його думку, влада веде "шахрайську гру: ми хотіли звільнити Тимошенко, але ж не встигли".

"Для Кокса і Кваснєвсього було шоком спілкування з Партією регіонів та комуністами. Вони розуміють, що їх намагаються дурити", - додав нардеп і заявив: влада сподівається, що Європа підпише Угоду про асоціацію без виконання зобов'язань Україною, під впливом "російського фактору".

Також Турчинов зазначив: у випадку непідписання угоди риторика Росії стосовно України зміниться.

"Щойно Путін побачить, що Україна зупинилась перед дверима ЄС і ці двері зачиняються - політика Москви по відношенню до України стане в десять разів жорсткішою. Партія регіонів це розуміє, тому буде стукатись в європейські двері, щоб "вижити", хоча б до президентських виборів", - зауважив він.

Як відомо, 8 листопада Верховна Рада створила тимчасову робочу групу з підготовки законопроекту про виїзд засуджених для лікування за кордон, який повинен вирішити "питання Тимошенко". З тринадцяти місць у цій комісії опозиції віддали 5.

"Регіонал" Володимир Олійник заявив, що засідання робочої групи відбудеться в понеділок о 12:00. За його словами, парламентарі розглядатимуть всі підготовлені законопроекти.

9 листопада спікер ВР Володимир Рибак підписав розпорядження, якимзатверджено персональний склад Тимчасової робочої групи з підготовки законопроекту щодо можливості лікування за кордоном осіб, засуджених до позбавлення волі.powered by lun.ua