У столичній церкві розповсюджують страшилки про євроінтеграцію України

36 переглядів
Понеділок, 4 листопада 2013, 13:27

У Свято-Ольгинській церкві Києва розповсюджують газету з описом "збочень та інших моральних жахів", що очікують на українців після підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Про це повідомив мешканець столиці Олександр.

Згідно з інформацією, на столі, що знаходиться в притворі храму, розкладено стос газет "Родительский комитет", № 4, жовтень 2013 року, у якій на весь розворот надруковано матеріал з інформацією проти підписання угоди між Україною та ЄС.

Газету можна брати безкоштовно.

Зокрема, на першій шпальті розвороту надруковано статтю англійця Елвіна Філіпса, що звертається до українців із закликом зупинити процес приєднання країни до ЄС.

Він стверджує, що після приєднання до ЄС Україна втратить національний суверенітет, власну культуру, валюту, законодавство та збройні сили.

Англієць також лякає українців деградацією інституту сім`ї, напливом мігрантів, легалізацією гомосексуалізму та наданням гомосексуалістам загальних прав та свобод.

Цікаво, що аналогічної статті з такою ж назвою та авторством у англомовному варіанті в інтернеті знайти не вдалося.

Натисніть, щоб збільшити 

Поруч зі згаданною статтею розміщено інформаційну колонку про те, що у низці країн ЄС педофілія та інцест вже нібито майже оголошені нормою законодавства.

На другій шпальті розвороту надруковано "Звернення до президента Януковича та прем'єра Азарова та народних депутатів" з вимогою не ухвалювати антидискримінаційні закони, що можуть урівняти в правах представників сексуальних меншин та інших громадян.

Також у зверненні зазначається, що ухвалення відповідних законів призведе до "пропаганди збочень, моральної та духовної деградації, демографічної кризи, дискримінації й переслідування абсолютної більшості громадян України".

Автори звернення пропонують кожному читачеві відіслати цей текст на адресу високопосадовців та депутатів - від себе у вигляді листа. Цікаво, що ініціали прем'єра Азарова у зверненні зазначені з помилкою.

 Натисніть, щоб збільшити

Поруч із зверненням також можна побачити цитати з Угоди про асоціацію, у яких начебто йдеться про те, що після підписання документу Україна змушена буде ухвалити низку законів, що урівняють гомосексуалістів у правах із іншими "правильними" громадянами.

Як відомо, що в Ольгинській церкві священики вже не вперше беруть участь у політичній агітації.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua