"Регіонал": будуть розкрадати бюджет, купувати довідки про лікування і на Мальдіви їхати

Понеділок, 4 листопада 2013, 23:58

Перед ухваленням дозволу на лікування засуджених закордоном необхідно урегулювати питання компенсації заподіяних державі збитків.

Про це заявив депутат від Партії регіонів Володимир Олійник у ефірі телеканалу ICTV, коментуючи можливість виїзду засудженої екс-прем'єра Юлії Тимошенко на лікування за кордон.

"Коли є збитки нам потрібно ці питання вирішити, перед тим як особа має бажання лікуватись. Бо якщо ми цього не зробимо, то тут будуть розкрадати бюджет, відправляти через офшори гроші туди, частину заплатять за довідки про лікування, поїдуть туди і будуть користуватися цими коштами", - вважає депутат.

"А ми повинні все-таки примусити, щоб кошти, які вкрадені, повернулися до бюджету України", - сказав Олійник.

"Треба, що людина, яка вилікувалася, безперечно повернулася і продовжила відбувати покарання. Така норма є у Польщі – призупиняється відбування покарання на час лікування. Ця норма була застосована до тисячі осуджених, із них 600 в бігах, немає сьогодні, не повернулися", - зазначив "регіонал".

"Нам потрібна така норма, щоб люди, які мають кошти, виїхали, користуються вкраденим? Тоді в тюрмах будуть сидіти бідні, а багаті будуть закордоном лікуватись на Мальдівах", - уточнює Олійник.

Крім того, "регіонал" заявив, що "необхідно знайти компроміс, але на такий, який сьогодні запропонувала опозиція: завтра без розгляду комітету, негайно прийняти".

"Це не компроміс. Сьогодні уже є інформація, що про те, що їдуть Квасневський і Кокс. Напевно, так само бути, ну не арбітрами, у крайньому випадку тими добрими порадниками, щоб ми таки компроміс знайшли", - розповів Олійник.

Депутат уточнив, що "у середу буде планове засідання комітету, першим питанням ми розглянемо питання про прокуратуру,  законопроект…, другим - питання щодо Юлія Тимошенко і будемо шукати компроміс".

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!