Опозиція кличе Кокса і Кваснєвського на голосування "законів Тимошенко"

Вівторок, 5 листопада 2013, 14:41

Опозиція запросила очільників місії Європарламенту Пета Кокса та Олександра Кваснєвського на засідання Верховної Ради у четвер, коли голосуватимуть "закони Тимошенко".

Про це повідомив лідер фракції "УДАР" Віталій Кличко журналістам у кулуарах парламенту, повідомляє прес-служба партії. 

За словами Кличка, Кокс і Кваснєвський завтра приїдуть до Києва, і опозиція запрошує їх у парламент на четвер.

"Спікер Рибак пообіцяв цього дня першим розглянути законопроект Анжеліки Лабунської щодо вирішення питання Тимошенко. І ми пропонуємо європейським представникам подивитися на власні очі, хто дає голоси за цей законопроект", - пояснив Кличко.

На думку лідера "УДАРу", провладна більшість зриває голосування, тому цей проект закону і перенесли на четвер.

Кличко також відзначив, що Януковичу пропонували уже не один варіант виходу із цієї проблеми, але він жодним не скористався.

"Місія Кокса-Кваснєвського спочатку подала президенту Януковичу клопотання про помилування Юлії Тимошенко…Потім європейські представники озвучили новий варіант - ухвалити законопроект Лабунської. І знову влада не хоче цього робити", - заявив Кличко.

"Янукович загрався: опозиція і Євросоюз - це не маріонетки в його руках і не треба влаштовувати спектаклів", - додав він.

На четвер, 7 листопада, у Верховній Раді призначили розгляд 4 законопроектів, які стосуються лікування ув'язнених за кордоном.

Звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко є однією з вимог ЄС для підписання Угоди про асоціацію та ЗВТ.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!